Abdullah Çalışkanın Acı Günü

Kırıkkale’nin Delice ilçesi Evliya Köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında Ak parti Genel Başkan Danışmanı ve Kırşehir Milletvekilimiz Abdullah ÇALIŞKAN’ın Kayınbiraderi Teoman YILMAZER (33) oğlu Abdullah YILMAZER (5) olay yerinde hayatını kaybederken eşi Meryem YILMAZER (37) kaldırıldığı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde hayatını kaybetti.

Yaralanan 4 yaşındaki ikizleri Zehra’nın sağlık durumu iyiye gidiyor. Ancak diğer ikizi Eyüp Kaldırıldıkları Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetmiştir.

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Belediye Başkanı Veli Korkmaz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ünsal Ağaoglu ile İl Emniyet Müdürü Kadri Kartal da hastaneye gelerek milletvekili Abdullah Çalışkan’a taziye ve geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Çalışkan’ı telefonla arayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin de taziye ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kazada yaşamını yitiren Teoman Yılmazer eşi Meryem Yılmazer ile oğulları Abdullah Yılmazer ve Eyüp Yılmazer’in cenazelerinin ikindi namazına müteakip dün Ankara Pursaklar Plevne Camisi’nden kaldırıldı.

Federasyonumuz olarak Değerli Milletvekilimiz sayın Abdullah ÇALIŞKAN’a ve eşi Gülfidan ÇALIŞKAN’a , Ailesine ,Yakınlarına , Tüm dost ve Akrabalarına Allahtan sabır Diliyor . Hayatını kaybedenlere de Allahtan rahmet diliyoruz.