Ankara’daki Kırşehirli Bürokratlarla Toplantı Yapıldı


Kırşehir Milletvekilleri Abdullah ÇALIŞKAN ve Muzaffer ASLAN’ın daveti ile Maliye Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve ekonomi ile ilgili kurumlarda çalışan Kırşehirli bürokratlar bir araya geldiler.

Kırşehir Milletvekilleri Abdullah ÇALIŞKAN ve Muzaffer ASLAN’ın, Maliye Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve ekonomi ile ilgili kurumlarda şube müdürü ve üst düzey görevlerde bulunan Kırşehirli bürokratları davet ettikleri toplantıya katılan kişiler şu şekildedir:

KIRŞEHİR

Kırşehir Milletvekilleri Abdullah ÇALIŞKAN ve Muzaffer ASLAN, Kırşehir Valisi M.Ufuk ERDEN, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar BAHÇECİ, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Kudret SAYLAM, , Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Bahamettin ÖZTÜRK ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Müfit GÖÇEN.

ANKARA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI (STK)

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi GÖKÇINAR ve Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Erol TOSUN.

ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

TEİAŞ Genel Müdür Yardımcısı Sinan YILDIRIM, MTA Genel Müdür Yardımcısı Hayrullah DAĞISTAN, Enerji Bakanlığı Bağlı ve İlgili Kuruluşlar Daire Başkanı Nurhayat CANTEKİN, TEİAŞ Trafo Merkezleri Proje Tesis ve İnşaat Daire Başkanı Fatih KÖKSAL, TEİAŞ Grup Müdürü Abbas YÜCEL, EÜAŞ Santraller Proje ve Tesisler Daire Başkanı Şenol YALÇINKAYA, TETAŞ Personel Daire Başkanı Osman KURT, Eti Maden İşletmeleri Personel Daire Başkanı Hızır GÜNİNDİ, TEİAŞ Personel Şube Müdürü Vahit ÇELİK, MTA Personel Eğitim Şube Müdürü Sayın Mustafa TÜRKOĞLU, Enerji Bakanlığı Şube Müdürleri Mustafa BÜYÜKSU ve Hızır YILMAZ, TEİAŞ Baş Teknisyeni Ali YILMAZ, BOTAŞ Avukatı Serkan GENEL.

EKONOMİ İLE İLGİLİ KURUMLAR

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdür Yardımcısı Haydar KULAKSIZ, Halkbank Denetim Kurulu Üyesi Yusuf DAĞCAN, Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Avni DAĞDEVİREN, Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanı Hasan KURNAZ, Kamu İhale Kurumu Personel Müdürü Hüseyin YILDIRIM, Ankara Dışkapı Vergi Dairesi Müdürü Ahmet DULKADİROĞLU, Ankara Ostim Ziraat Bankası Müdürü Ayhan CAN, Merkez Bankası Sağlık İşleri Kısım Amiri Servet METİN, Maliye Bakanlığı Baş Hesap Uzmanı Ahmet ATİK, Vergi Denetmeni Okan YALÇIN, Ziraat Bankası Yönetmeni Eralp ÇETİN, Yeminli Mali Müşavir Tezcan ATAY, Mali Müşavir Sayın Zafer ALTUNTAŞ, Maliye Bakanlığı Uzmanı Mehmet ERTUĞRUL ve Alper DEMİR.

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TSE)

TSE Genel Sekreter Yrd. Coşkun ŞENTÜRK, TSE Standart Hazırlama Şube Müdürü Ömer KARAKOÇ, TSE Haberleşme Şube Müdürü Sayın Mirze MİRZELİOĞLU.

Toplantı ile ilgili bilgi veren Kırşehir Milletvekili Abdullah ÇALIŞKAN şunları söyledi: “Yoğun çalışma tempomuz arasında fırsat buldukça kamu kurumlarında görev yapan hemşerilerimizi bir araya getirerek hem bir tanışma ve kaynaşma ortamı oluşturmak hem de Kırşehir ve Kırşehirlilerin geleceği ile ilgili fikir alış verişinde bulunmak amacı ile bu tür toplantıları yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde diğer kurumlardaki hemşerilerimizle toplantılar yapmaya devam edeceğiz. Ayrıca işadamlarımız ve akademisyenlerimizle de birlikte olacağız. Amacımız dağınık durumdaki hemşerilerimizin bir ve beraber olmasını ve her alanda güç birliği içinde olmalarını sağlamaktır”.