BÜYÜKŞEHİR’DE İŞLER EHLİNE EMANET

Büyükşehir’de İşler Ehline Emanet

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde üst düzey görevlere atanan hemşerileri Fazıl Köremezli ve Özkan Uçar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Büyükşehir’de Kırşehir rüzgarı estirdiler.

KIRŞEHİRLİ DERNEKLER FEDARASYONU İLE KIRŞEHİRLİLER VAKFI’NDAN FAZIL KÖREMEZLİ VE ÖZKAN UÇAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde üst düzey görevlere atanan hemşerileri Fazıl Köremezli ve Özkan Uçar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Büyükşehir’de Kırşehir rüzgarı estirdiler.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Örgütleri’nden Sorumlu Daire Başkanı olarak atanan Fazıl Köremezli’ye ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı olarak atanan Özkan Uçar’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Gerçekleşen ziyaretlerde Kırşehirlilik bilinci ele alınırken birlik ve beraberlik mesajları verildi. Kırşehir için yapılacak çalışma ve projelerde işbirliği içerisinde olunmasının önemine dikkat çekildi.

ZİYARETLERE YOĞUN KATILIM

Gerçekleşen hayırlı olsun ziyaretine; Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar, Anadolu Gazetesi Kurucu Sahibi ve Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Çetin, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Ata, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Mahmut Ay, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyelerinden Ramazan Karacoğlu, Servet Özel ve Ahmet Demirtaş, Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi Derviş Kaplan, Mamak Kırşehirliler Derneği Başkanı Kani Araz, Akpınar Deveci Derneği Başkanı Abdurrahman Kaplan, İnancı Dernek Başkanı Tuncay Seçkinoğlulları, Kaman Selimağa Dernek Başkanı İlyas Çakır, Akpınar İlçe Derneği Başkanı Önder Volkan katıldı.

HEMŞERİLERİMİZİN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sivil Toplum Örgütleri’nden Sorumlu Daire Başkanı Fazıl Köremezli, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Hemşerilerilerimizin ziyaretleri beni çok mutlu etti.  Başta Ankara’mıza güzel hizmetler yapacağız. Gücümüz yettiğince hemşerilerimizin her zaman yanında olacağız” dedi. Kazan’da doğup büyüyen ve aslen Kırşehir Akpınarlı olan Köremizli, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Kahramankazan’dan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı olmuştu.

 

KIRŞEHİRLİLERİN İSTEKLERİNE ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanı Özkan Uçar da ziyarete ilişkin “Kırşehirli hemşehrilerimizi yanımızda görmek onların desteklerini hissetmek bizi işimize daha da motive ediyor. Ankara’ya güzel hizmetler yapacağız. Ankara’da yaşayan Kırşehirli hemşehrilerimizin talep ve isteklerine imkanlar dahilinde çözüm üretme gayreti göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

HEMŞERİLERİMİZ BİZİ GURURLANDIRIYOR

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar, “Ankara’ya hizmet noktasında önemli makamlarda Kırşehirli hemşehrilerini görmenin kendilerini gururlandırdığını” belirterek, “Kırşehirliler olarak hemşehrilerinin her zaman yanında olacağız. Yeni görevlerinizde başarılar dilerim. Hayırlı olsun” dedi.

ÇETİN’DEN HEMŞERİLERİNE BAŞARI TEMENNİSİ

Ziyarette, Anadolu Gazetesi Kurucu Sahibi ve Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin de yeni görevlerinde hemşehrileri; Fazıl Köremezli ve Özkan Uçar’a hayırlı olsun dileklerini ileterek başarı dileklerinde bulundu.