Çankaya Belediye Başkanı Alper TAŞDELEN’ e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı üçüncü kez Çankaya Belediye Başkanı seçilen Alper Taşdelen’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarete Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Oğuz Altın, Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreterimiz Hüseyin Ata, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanımız Nermin Hendek ve vakıf federasyondan yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kırşehirlilerin kendisine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alper Taşdelen, “Kırşehirliler seçim zamanımızda bizlere çok destek oldular. Bizde bundan sonraki süreçte sizler için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Kültürel ve sosyal faaliyetlerimizde sizleri görmek beni çok mutlu ediyor. 2 dönemdir olduğu gibi bu dönemde de çok güzel çalışmalarımız var. Çalışmalarımızı yapıp sizlere daha güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
31 Mart yerel seçimleri sonrası 3. Kez Çankaya Belediye Başkanı olan Alper Taşdelen’e hayırlı olsun ziyaretinde başarılar dileyerek çalışmalarında kolaylıklar dileyen Kırşehirliler Vakfı Başkanı Oğuz Altın, “Kırşehirliler olarak her zaman siz değerli başkanımızın yanındayız. Sizin hem derneğimize hem de federasyonumuza verdiğiniz destekler bizleri ve üyelerimizi oldukça mutlu etmektedir. Bundan sonra ki süreçte çalışmalarınızın ve sizin her zaman yanınızdayız” ifadelerini kullanarak ellerinden gelen desteği vereceklerini dile getirdi.