Cevdet Vural ve Recep Altın’a hemşehrilerinden ziyaret

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyeleri, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne atanan Cevdet Vural’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Ali Çetin, Hüseyin Ata, Mehmet Canavar,Ekrem Toklucu, Ramazan Erdoğdu, Nuri Cantürk, Yakup Köysüren, Osman Kurt ve Ahmet Demirtaş,Mahmut Ay katıldılar.

Gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, “Kırşehirli hemşehrilerimizin bürokraside yer alması bizi çok mutlu ediyor. Ferdi başarıları grup başarılarına çevirmek çok önemli. Gönül birliği ve hemşehricilik anlayışı bizler için büyük önem taşıyor. Biz Kırşehirli Dernekler Federasyonu olarak her zaman sizin yanınızdayız. Federasyonumuzun ve vakfımızın düzenlemiş olduğu etkinliklerde sizi de aramızda görmek bizi mutlu eder. Rabbim girmiş olduğunuz bu yolda yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı. Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Ali Çetin’de Vakıf Başkanı Oğuz Altın’ın selamını ileterek, Vakıf Yönetim kurulu adına Cevdet Vural’a başarılar diledi.

Makamında gerçekleşen ziyarette teşekkür konuşması yapan Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cevdet Vural, “Öncelikle siz hemşerilerimin ziyaretime gelmiş olması beni oldukça mutlu etti. Kırşehir arada kalmış ve sıkışmış bir il. Ama bugün baktığımızda arada kalmış o ilden üst düzey bürokratlar görev yapmakta bu bizim için oldukça gurur verici. Ankara’nın önemli nüfusunu Kırşehirliler oluşturuyor. Kırşehirlilerin birlik ve beraberlik içerisinde olması beni de çok mutlu ediyor. Kırşehirli Dernekler Federasyonu’nun ve Kırşehirliler Vakfı’nın her zaman yanındayım. Birlik ve beraberlik içerisinde güzel çalışmalarda yer almak beni mutlu eder” ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Politikaları Daire Başkanı Kırşehirli Dr. Recep Altın’ı da makamında ziyaret eden Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı yönetim kurulu üyeleri Altın’a çalışmalarında başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çektirdiler.