Federasyonumuz Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Cengiz Şahin’in Kızı Dünya Evine Girdi

 

Kırşehirli Dernekler Federasyonumuz, Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Siyasi Etik Kurulu Başkanı ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Prof. Dr. Cengiz Şahin’in kızı Gizem Şahin, muhteşem bir düğün merasimiyle Kemal Çavuş ile dünya evine girdi.

detail-photo-fancybox-0

Siyaset dünyasının yoğun katılım gösterdiği düğün törenine MHP yöneticilerinin yanı sıra Kırşehirli hemşerilerim,z  de Cengiz ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Gerçekleşen düğün merasimine, MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bümin Özaslan, MYK Üyesi İbrahim Çiftçi, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ ve yönetimi ile ilçe başkanları ve yönetimi, UNESCO Türkiye Temsilcisi Prof. Dr. Öcal Oğuz, İller İdaresi Genel Müdürü Selçuk Aslan, Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Genel Müdürü Servet Gül, MEB Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Cevdet Vural, Kırşehir Belediyesi Eski Başkanı Halim Çakır, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi eski Dekanı ve televizyon yorumcusu Prof. Dr. Zakir Avşar Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Koordinatör Başhekim Yardımcısı Dr. Taner Gökçınar ve Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Derviş Kaplan çiftin en güzel günlerinde yalnız bırakmayarak nikah şahitliğini yaptılar.

detail-photo-fancybox-1

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin olmak üzere, MHP divan üyeleri ve milletvekilleri, bazı STK Genel Başkan ve yöneticileri çelenk ve telgraf göndererek çiftin mutlu gününe destek oldular. Kırşehirli TRT ses sanatçısı Zeynep Cihan’ın sahne aldığı düğünde misafirler doyasıya eğlendiler.

detail-photo-fancybox-3