Federasyonumuza Bağlı Keçiören Kırşehirliler Derneğimizden Birlik ve Beraberlik Mesajı

Keçiören Kırşehirliler Derneği Başkanı Hakan Gönen, “Keçiören’de nüfusumuz oldukça fazla. Bu nüfus yoğunluğumuzu doğru bir şekilde kullanarak Keçiören’de Kırşehirlilerin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesini sağlamak. Federasyonumuzla birlikte proje ve çalışmalar üreterek Keçiören’de Kırşehirlilerin bir üssü konumunda olacağız” dedi.

1-106.jpg

Keçiören’de yoğun bir nüfusa sahip Kırşehirlileri tek bir çatı altında toplamak amacıyla kurulan Kırşehirli Dernekler Federasyonumuza   bağlı, Keçiören Kırşehirliler Derneğimiz , istişare toplantısını yoğun katılımla Hüseyin – Nihal Atsız Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verilirken yapılacak çalışma ve projeler masaya yatırıldı. Gerçekleşen istişare toplantısına Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Kırşehirli Dernekler Federasyonumuz Genel Başkanı Hilmi Gökçınar ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra çok sayıda Kırşehirli katıldı.

Keçiören Kırşehirliler Derneği Başkanı Hakan Gönen, “Keçiören’de nüfusumuz oldukça fazla. Bu nüfus yoğunluğumuzu doğru bir şekilde kullanarak Keçiören’de Kırşehirlilerin birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesini sağlamak. Federasyonumuzla birlikte proje ve çalışmalar üreterek Keçiören’de Kırşehirlilerin bir üssü konumunda olacağız” dedi.

altinok-005.jpg

 

Birlik ve Beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda konuşan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Memleketim Ankara Balâ ile Kırşehir sınır, aynı boz ve kır toprak. Anadolu’muzun güzel şehri Kırşehir’imize, dünyanın her yerindeki Kırşehirli hemşehrilerimize selam olsun Anadolu’ya selam olsun! Keçiören Kırşehirliler Derneği ve Kırşehirli Dernekler Federasyonumuzun hizmetindeyiz. Kırşehir’e, ilçe, belde ve köylerine birçok hizmette bulunduk. Bu dönemde de yine hizmetlerimize devam ediyoruz. Rabbim nasip ederse devam da edecek. Belediye vatandaşımızın, halkımızındır, hemşehrilerimizin hizmetindedir. Ne varsa her şey halkındır. Biz de vatandaşımızın neyi varsa sonuna kadar veriyor, bütün kapıları açıyoruz, açmaya da devam edeceğiz inşallah. Keçiören’de ise Kırşehirli nüfusu oldukça fazla. Bu nüfusun taleplerini yerine getirmek için belediye olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Federasyonumuz ve Keçiören Kırşehirliler Derneğimizle iş birliği içerisinde önemli çalışmalar yürüteceğimizden şüpheniz olmasın. Kapım Kırşehirli hemşerilerime sonuna kadar her zaman açık. Bundan sonraki süreçte yapacağı çalışma ve projelerden ötürü Keçiören Kırşehirliler Derneği Başkanı Hakan Gönen’e ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

kirsehirliler2-003.jpg

 

Teşekkür konuşmasıyla sözlerine başlayan Kırşehirli Dernekler Federasyonumuz  Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, “Bu toplantımızın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Keçiören Dernek Başkanımız Hakan Gönen ve yönetimine, Federasyonumuz Başkan vekili Hüseyin Ata’ya, Federasyonumuz genel sekreteri Derviş Kaplan’a ve emeği geçen hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca toplantıya katılan Federasyonumuz genel başkan yardımcılarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, Eğitimciler Derneği Başkanı ve yüksek istişare kurulu başkanı Prof. Dr. Recep Kılıç ve kurul üyelerimize, Kırşehirli Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KIRSİAD) Başkanı Ali Çetin’e, Antalya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ahmet Eroğlu’na, Federasyonumuza bağlı tüm dernek başkanlarımıza ve yönetim kurullarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her zaman, her platformda bizlerle birlikte olan, bizleri destekleyen, Keçiören Belediye Başkanımız Sayın Turgut Altınok’a da toplantımıza katılımlarından dolayı Kırşehirliler olarak teşekkür ediyoruz. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın, bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Keçiören’de Kırşehirliler olarak çok önemli bir nüfusa sahibiz. Bu yüzden Keçiören Kırşehirliler Derneği’nin kurulması bizim için çok önemliydi. Federasyonumuzun bünyesinde kurulan Keçiören Kırşehirliler Derneği, Keçiören’de ki nüfusumuzun birlik ve beraberliği açısından çok önemli nüfus sayısı yoğun olduğu için buradaki hemşerilerimizin çağrısına kulak verme açısından Dernek Başkanımız Hakan Bey’e oldukça fazla iş düşüyor. Bizler Federasyon olarak bu yoğun mesai sürecinde Keçiören Kırşehirliler Derneği Başkanı Hakan Gönen Bey ve Yönetim Kurulu’nun her zaman yanındayız. Kırşehirliler olarak birlik ve beraberlik içerisinde tek ses olduğumuz sürece siyasette ve bürokraside var olacağız. Bu yüzden tek ses olarak hareket etmeliyiz” dedi.

kirsehirliler3-002.jpg

 

Keçiören Kırşehirliler Derneği Başkanı Hakan Gönen de toplantıda yaptığı konuşmada, “Ne kadar Kırşehirli isek bir o kadar da Ankaralı Keçiörenliyiz. Doğduğumuz yer kadar doyduğumuz yerde bizim için çok önemlidir. Bu düsturla yola çıkarak Keçiören Kırşehirliler Derneği’ni kurduk. Derneğimiz kuruluşunu Çanakkale Zaferi’nin Yıldönümü 18 Mart 2020’de gerçekleştirdik. Kırşehirlilerin en büyük çatı kuruluşu Kırşehirliler Dernekler Federasyonu’na katılım sağladık. Bölgede bulanan derneklerle istişare için de birliğin ve beraberliğin tesisi konusunda projeler üretmeye başladık. Keçiören’de ki yoğun nüfusumuzun avantajını kullanarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yapmaya başladık. Hedefimiz Keçiören’de Kırşehirlilerin birliğini sağlamak” dedi.

2-098.jpg