Federasyonumuzdan Sayın Fatih ŞAHİN’e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Genel Sekreterliği görevine getirilen Fatih ŞAHİN’i AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hacı TURAN, Genel Başkanımız Hilmi GÖKÇINAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Dernek Başkanlarımız makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ziyarette konuşan Genel Başkanımız Hilmi GÖKÇINAR; “Kırşehirlilerin Ankara’da ki nüfus ağırlı çok fazla. Kırşehir’in örf adetini geleneğini Ankara’da yaşatmak ve Başkent’te ki Kırşehirlilerin bir arada olması için çabalıyoruz. Sizin vekillik döneminizde zaman zaman bir araya geldik. Şimdi ise daha önemli bir makama geldiniz ve başaracağınıza da heyet olarak hiç kuşkumuz yok. Kırşehirli Dernekler Federasyonu olarak bize düşen her türlü görev ve sorumlulukta yanınızdayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Genel Sekreteri Fatih ŞAHİN “Kırşehirliler bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemedi bugünde olduğu gibi. AK Parti milletin partisidir bu yüzden bu kadar başarılıdır. 2013 yılında gezi olayları ile başlayan süreçten sonra zor dönemlerden geçiyoruz. Türkiye’nin büyümesine engel olmak isteyen terör örgütlerine karşı amansız mücadelemiz devam ediyor edecektir de. Kırşehirlilerin ise zorlu süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde geçmişte olduğu gibi her zaman yanımızda oldular bizlerden desteklerini esirgemediler Allah onlardan razı olsun” dedi.