Federasyonumuzun Genel başkanı Hilmi GÖKÇINAR ve Üyelerimizden esnafa ziyaret

Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar ve Yönetim Kurulu üyeleri Siteler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Tosun’a nezaket ziyaretinde bulundular. Gerçekleşen ziyarete Kırşehir Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Ata, Kırşehir’e bağlı Federasyon yönetim kurulu üyesi Altan Baş, Mahmut Ay, Asmakaradam Köyü Derneği Başkanı Salih Yıldız ve işadamı Numan Dündar katıldı.

Ziyarette konuşan Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Hilmi Gökçınar “ Siteler’de Kırşehirli esnaf kardeşlerimizin nüfusunun çok olduğunu iyi biliyoruz. Bende geçmiş yıllarda Siteler’de esnaflık yapmış biriyim. Onların sorunlarını gayet iyi biliyorum. Burada başkanımızı ziyaret ederek birlik ve beraberlik içerisinde çalışma ve projelere açık olduğumuzu belirtmek istedik. Başkanımızda bizlere desteklerini esirgemeyeceğini söyledi. Bizde federasyon olarak Siteler esnafının sonuna kadar yanındayız. Çünkü biliyoruz ki esnafımızın sorunu olmazsa bu ülke ekonomisine yansır. Bu yüzden biz esnafımızın sonuna kadar yanındayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Siteler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Tosun “Kırşehirli kardeşlerimin ziyaretleri beni çok mutlu etti. Ankara’da olduğu gibi Siteler’de de Kırşehirli esnaf kardeşlerimizin nüfusu çok fazla. Biz Siteler’de birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kırşehirli Dernekler Federasyonu yönetimi ile birlikte uyumlu bir şekilde Ankara’da çalışma ve projeler yapacağımızdan hiç şüphem yok biz Kırşehirlilerle birlikteliğe hazırız” dedi.

Kırşehir Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Hilmi Gökçınar ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ziyaretinin ardından Siteler’de Kırşehirli iş adamı Çağdaş Koltuk’un sahibi Numan Dündar’ı ziyaret ederek işlerinde bol kazanç dilediler.