İstişare Toplantısı

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu ve Dernek Başkanlarımızın katıldığı Yönetim Kurulu Toplantısı, 06.05.2017 tarihinde yapılacak olan genel kurulumuz öncesi 02.05.2017 tarihinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yemek salonunda yapıldı.

Genel Başkanımız Sayın Hilmi GÖKÇINAR hafta sonu yapılacak genel kurulla ilgili tüm Yönetim Kurulu Üyelerine ve Dernek Başkanlarına bilgi verdi. Genel kurulla ilgili tüm katılımcılara görüş ve öneriler konusunda herkese ayrı ayrı söz verildi. Genişletilmiş istişare toplantısı havasında geçen toplantı sonunda; “Tüm Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Başkanımız Hilmi GÖKÇINAR’la beraber çalışmaktan mutluluk ve memnuniyet duyduklarını ifade ederek, alınacak her türlü kararı desteklediklerini ve Genel Başkan kongrede yapacağı çalışmalardan dolayı yetkilendirerek başarılar dilediklerini ifade ettiler.”

Toplantı sonunda Federasyonumuzun Genel Başkan Yardımcısı Merhum Hanifi ATALAY, Genel Başkan Yardımcımız Halil KOLUKIRIK’ın merhume eşi Ümüş Hanım, tüm şehitlerimiz ve geçmişlerimizin ruhuna Yasin-i Şerif okunarak dualar edildi.