Kadın Kollarımızın Geleneksel Aşure Programı

Federasyonumuzun  Kadın Kolları Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirdikleri aşure programı yoğun bir katılımla Federasyonumuzun  Genel Merkezi’nde gerçekleşti.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirdikleri aşure programı yoğun bir katılımla Federasyonumuzun Genel Merkezi’nde gerçekleşti. Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğini sergileyen Federasyonumuzun Kadın Kolları Başkanı Nermin Hendek; “ Her yıl düzenli olarak Federasyonumuz genel merkezinde aşure programı düzenliyoruz.

Biz birlik ve beraberliğimize çok önem veriyoruz. Kırşehirli olsun olmasın herkes düzenlemiş olduğumuz aşure programımıza katkı sağlar. Kadın kolları olarak böylesine güzel günleri birlikte geçirmek bizi çok mutlu ediyor. Allah aşurelerimizi kabul etsin” şeklinde konuştu.

Düzenlenen programa AK Parti Keçiören Kadın Kolları MKYK üyesi Canan Baran İzgi, AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı  Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Büşra Coşkunoğlu, AK Parti Keçiören Meclis üyeleri, Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirliler Vakfı üyeleri ve Kırşehirli vatandaşlar yoğun katılım sağladı.