Keçiören’de Kırşehirliler Gövde Gösterisi Yaptı

Başkent’te nüfusunun en yoğun bölgelerden biri olan Keçiören’de Kırşehirliler adeta gövde gösterisi yaptı. Federasyonumuz Yönetim Kurulu Üyesi Kadir YILMAZ’ın öncülüğünde düzenlenen Kırşehir’in Kanaat Önderleri Ve Sivil Toplum Kuruluşları Programına çok sayıda Kırşehirli katıldı. Siyasetten bürokrasiye iş dünyasından sivil toplum örgütlerine kadar her kesimden Kırşehirlinin buluştuğu programda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Kırşehirli kanat önderleri ve sivil toplum kuruluşları buluşma toplantısına Sayın Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Sayın Kırşehir Milletvekilimiz Salih Çetinkaya, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, Kırşehir Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirspor Başkanı Levent Akçakoca, Yönetim Kurulumuz, Dernek Başkanlarımız, İş Adamlarımız ve çok sayıda bürokrat ve Kırşehirli katıldı.

Konuşmacılar, birlik beraberlik ve dayanışmaya vurgu yaptılar birliğimizi bozmaya çalışan fitne ve fesatçılara fırsat verilmemesini söylediler.
Kırşehirli Dernekler Federasyonu olarak Kırşehir ve Kırşehirliye yakışan bu hemşehri kucaklaşmasını sağlayan Keçiörende ki Kanaat Önderlerine şükranlarımız sunarız.