Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı makamında kabul eden Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, “Kırşehirliler seçim zamanımızda bizlere çok destek oldular. Bizde bundan sonraki süreçte sizler için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarete Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirliler Vakfı Genel Başkanı Oğuz Altın, Kırşehirliler Vakfı Başkan Yardımcısı Doğan Aslan, Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Ata ve dernek başkanları katıldı. 31 Mart yerel seçimleri sonrası Altındağ Belediye Başkanı olan Asım Balcıya hayırlı olsun ziyaretinde başarılar dileyerek çalışmalarında kolaylıklar dilediler. Kırşehirliler olarak her zaman “Başkan Balcı’nın yanında olacaklarını ifade ederek ellerinden gelen desteği vereceklerini dile” getirdiler. Kırşehirlilerin kendisine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Asım Balcı da “Kırşehirliler seçim zamanımızda bizlere çok destek oldular. Bizde bundan sonraki süreçte sizler için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.