Kırşehirli Dernekler Federasyonumuz Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Şahin’in biricik kızı Aslıhan Şahin mutlu günü

Milliyetçi Hareket Partisi Siyasi Etik Kurulu Başkanı, MHP MYK Üyesi, AHBV Üniversitesi Öğretim Üyesi ve aynı zamanda Kırşehirli Dernekler Federasyonumuz  Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Şahin’in biricik kızı Aslıhan Şahin, Mustafa Özdemir’in oğlu Seyit Talha Özdemir ile düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Düğün merasimine, siyaset ve iş dünyasından, arkadaş çevresinden çok sayıda davetli, genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmazken, genç çiftin nikahını Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel kıydı. Demirel genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Gerçekleşen düğün töreninde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de kapalı bir zarf yollarken, MHP Ankara İl Başkanı Turgay Başbuğ, MHP milletvekilleri, Kırşehirli Dernekler Federasyon Genel Başkanımz  Hilmi Gökçınar ve Yönetimi, Ankara Mucur ve Sincan Dernek başkan ve yöneticileri, Kamugüçlüler Platformu üyeleri, Kırşehir’den gelen akademisyenler ve Türk PDR Derneği önceki dönem yönetim kurulu üyeleri, Şahin ve Özdemir ailelerini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.