Kırşehirli Dernekler Federasyonu’muzdan MHP’ye Anlamlı Ziyaret

    ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR…
       Kırşehirli Dernekler Federasyonumuzun yeni seçilen Yönetim Kurulu olarak Genel Başkanımız Sayın Hilmi GÖKÇINAR ‘ın riyasetinde MHP Genel Merkezine ziyarette bulunuldu.
       MHP Etik Kurulu Başkanı ve MYK Üyesi aynı zamanda Federasyonumuzun Yönetim Kurulu üyelerimizden Prof.Dr. CENGİZ ŞAHİN Hocamızı ziyaret ettiler.
        Ülkemizde bir ilk olan Parti Etik Kurulu çalışmaları hakkında heyetimize çok değerli bilgiler verdiler.
Bizde Federasyonumuz ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte her daim yanında olduğumuzu beyan ettik.
        Kırşehirli Dernekler Federasyonumuz yönetim kurulu ve Genel Başkanımız Sayın Hilmi GÖKÇINAR ve Prof.Dr.Cengiz ŞAHİN ile birlikte   hemşerilerimiz Ankara Galatasaray Derneği Başkanı ve MHP  STK Koordinatörü Sayın Özgür BAYRAKTAR beyi ziyaret ettiler.
        Hemşerimiz Sayın Bayraktar   Ankara’da başarılı bir iş hayatı olduğunu da heyetimiz ile paylaşmıştır.
”Genel Başkan Hilmi Gökçınar ve yönetim kurulu üyeleri de Özgür Bayraktar’a iş yaşamında başarılar dileyip kendisiyle gurur duyduklarını ifade ettiler.”
Başarılarınızın devamını diliyoruz Sayın Bayraktar…….
     
  Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Hilmi Gökçınar ve Yönetim Kurulu üyelerimizin son ziyaretleri
MHP Sivil Toplumdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar YILDIRIM Bey oldu. Başkanımız  Gökçınar kendilerine yakın ilgi ve alaka gösteren Yaşar Yıldırım’a teşekkür ederek, “Ziyaretimizde bizlere gösterdikleri ilgi ve alakalardan dolayı MHP yönetiminde yer alan hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.
Federasyonumuz adına bu güzel sohbet ve muhabbet için Sayın Yıldırım’a teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz .

Prof.Dr.Cengiz Şahin, Hüseyin Ata, Yaşar Yıldırım, Hilmi Gökçınar, Prof.Dr.Recep Kılıç, Abdullah Çavuş, Özgür Bayraktar