Kırşehirli Dernekler Federasyonu’nda Görev Dağılımı Yapıldı

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu 7. Olağan Genel Kurulundan sonra 15. 05.2017 tarihinde Ulaştırma Bakanlığı yemek salonunda yeni yönetimle ilk toplantısını yaptı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Başkan Hilmi GÖKÇINAR, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek, gerçekleştirdikleri olağan genel kurulla ilgili izlenimlerini paylaştı.  GÖKÇINAR şunları söyledi: “Gerçekten çok güzel bir genel kurul geçirdik. Çok sayıda siyasetçi, bürokrat, işadamı ve hemşehrimizin katılması bizi mutlu etti. 245 delegemiz bulunuyor. 164 delegemiz katılım sağladı. Tam kadro katılan derneklerimizi özellikle tebrik ediyorum. Yeni yönetime seçilen arkadaşlarımız ve tüm dernek başkanlarımızla yolumuza devam ediyoruz. 45 dernek başkanın içinde olduğu bir icra kurulu oluşturacağız Gücümüze güç katacak tüm arkadaşlarımız Federasyonumuzun doğal üyesidir. Geçtiğimiz genel kurul en beğendiğim genel kuruldu. Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza ve yönetimimize tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

GÖKÇINAR, “Ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz iftar daveti için 8 Haziran’ı düşünüyoruz. İnşallah bu yılda yoğun katılımla gerçekleştireceğiz.” diye konuştu. GÖKÇINAR, yaptıkları çalışmaları da başarılı olanın altında biz aidetiyle hareket etmelerinin yattığını belirterek, bu birlik ve beraberliklerini korumaları gerektiğini vurguladı. GÖKÇINAR, “Biz kaliteli bir aileyiz. Bu kalitemizi kimseye bozdurmayalım. Üçüncü kişilerin, ailemizin fertlerinden birini eleştiri dahi yapmalarına fırsat vermeyelim” diye konuştu.

Toplantının sonunda görev dağılımı yapıldı. Yeni yönetimde görev dağlımı ise şu şekilde belirlendi.

YENİ GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hüseyin KAYAPINAR, Yardımcısı Nuri CANTÜRK;

Teşkilat ve Personel İşleri Başkan Yardımcısı Kemal COŞGUN, Yardımcısı Mahmut AY;

Ekonomik ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doğan ASLAN, Yardımcıları Kani ARAZ, Hacı Yakup SAYLAM

Basın Yayından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali ÇETİN, Yardımcıları Hakan GÖNEN; Alper TOYRAN;

Sportif Faaliyetler Komisyonu Başkanı Okay KILIÇ, Yardımcısı Ahmet DEMİRTAŞ;

Hukuki İşler Komisyonu Başkanı Arif KAPLAN, Yardımcısı Atakan ÇELİK;

Sağlık Komisyonu Başkanı Taner GÖKÇINAR;

Genel Sekter Hüseyin ATA, Genel Sekreter Yardımcısı Hacı Derviş KAPLAN;

Genel Sayman Ramazan ERDOĞDU,  Yardımcıları Mustafa KILIÇ, Celal BAYRAM;

Kadın Kolları Başkanı Nermin HENDEK;

Gençlik Kolları Başkanı Mehmet CANAVAR.