KIRŞEHİRLİ KADINLAR ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI

Kırşehirli kadınlar şehitlerimizi unutmadı

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Kadın Kolları İdlib’te şehit olan 34 kahraman Mehmetçiğimize unutmadı. Başkan Nermin Hendek önderliğinde kadın kolları yönetimi düzenlenen Mevlit programında Kur’an-ı Kerim okuyarak dualar ettiler.

YOĞUN KATILIM OLDU

Düzenlenen mevlit programında konuşan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Nermin Hendek “ İdlib’te şehit düşen kahraman Mehmetçiğimize yüce Allah’tan rahmet tüm Türkiye’ye başsağlığı diliyorum. Kırşehirli kadınlar olarak birlik ve beraberliğe çok fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günde bizler hep birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize milletimize hizmet etme yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Bizler her zaman devletimizin ve kahraman ordumuzun yanındayız” dedi.

DAİMA YANLARINDAYIZ

Hendek konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi, “Her Türk asker doğar, bizler kadınlar olarak gerektiği zaman cepheye seve seve koşan Anadolu kadınıyız. Hiç çekinmeden vatanınız için gözümü kırpmadan şehit olmaya hazırız. Evet oradaki kahraman Mehmetçiklerimiz ülkemizin selameti ve geleceğinin daha aydınlık olması orada. Biz anneler her zaman onların en büyük destekçiyiz ve dualarımız onlarla birlikte. Rabbim onları korusun ayaklarına taş değdirmesin dedi.