Kırşehirliler Vakfı Ziyareti

Birlik beraberlik ziyareti
Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar ve yönetim kurulu üyeleri, Kırşehirliler Vakfı’nı ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu’ndan oluşan bir heyet, Kırşehirliler Vakfı’na iadei ziyarette bulundu. Kırşehirliler Vakfı merkez binasında gerçekleşen ziyarete ilgi yoğundu. Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir ONAN’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi GÖKÇINAR, Genel Sekreter Hüseyin ATA, Başkan Yardımcısı ve Anadolu Gazetesi Kurucu Sahibi Ali ÇETİN, Başkan Yardımcıları Hacı Derviş KAPLAN, Hanifi ATALAY, Genel Sayman Ramazan ERDOĞDU, Yönetim Kurulu Üyeleri Servet ÖZEL, Osman KURT, Kani ARAZ, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet CANAVAR katıldı. Ziyarette ayrıca, Kırşehirliler Vakfı Başkan Vekili Zeki YÜREKLİ, Başkan Yardımcısı Tuncay TEKAY, Nevzat AKKAYA, Sevilay ASLAN DİRLİKTUTAN, Genel Sekreter Zülfikar ALTAY, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan ÜNSAL, Mali İşler Sorumlusu Coşkun AŞKUN Kurucu uyeleri Aslan SALMAN, Suleyman ALTIN, Halil CAN, Nadir ERKAN, asil üye is adamı Mehmet BADEM,  Mucurlular Eski Dernek Baskanı Noter Mustafa KOKSAL ve Sigortacı Eser MEMİS de hazır bulundu.

“KIRŞEHİR İÇİN HER ŞEYİN ARKASINDAYIZ”
Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir ONAN, “Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek birlikte olmaktan omuz omuza olmaktan mutlu olduklarını tek amaçlarının Kırşehirli hemşehrilerimizin siyasette ve bürokrat da bir yere gelmesidir.” dedi.

“BİR OLMALIYIZ VE BİRLİKTE OLMALIYIZ”
Kırşehirliler Vakfı merkez binasında gerçekleşen ziyarette katılımcılar tek tek kendini tanıtıp, düşüncelerini kısaca paylaştı. Ziyarette konuşan Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, “Daha önce vakfımızı ziyaret eden Kırşehirliler Vakfı’na iadei ziyarette bulunduk. İadeyi ziyarette biraz geciktiktik kusura bakmayın. Kırşehir’imiz için bir olmalıyız, birlikte olmalıyız. Ancak Böyle iken birbirimizi yükseltebiliriz. Kırşehirimiz için neler yapabileceğimizi hep birlikte oturup konuşmalıyız Kırşehir için doğru iyi vr güzel olan her şeyin sonuna kadar arkasındayız.” dedi.

“FAALİYET ALANLARINA GİRİLMEMELİ”
Toplantıda bir öneride bulunan Federasyon Başkan Yardımcısı ve Anadolu Gazetesi Kurucu Sahibi Ali Çetin, “Federasyonun ve Vakfın yılın 12 ayını planlaması gerekiyor. Düzenli olarak karşılıklı anlaşılıp etkinlik ve organizasyonlar düzenlenmelidir. Federasyonun faaliyet alanına Vakıf, Vakfın faaliyet alanına ise Federasyon girmemelidir. Herkes kurum kendi üzerine düşen alanda faaliyet göstermelidir” dedi.

TOPLU FOTOĞRAF ÇEKTİRİLDİ
Toplantıda Ankara’da bulunan Kırşehirli sivil toplum kuruluşlarının, Federasyonun, Vakfın ve diğer STK’ların işbirliğinin geliştirilmesi ve güç birliği yapılması hususunda mutabık kalındı. Samimi bir ortamda geçen görüşmede, Kırşehir, Kırşehirlilik ana konu olurken, birlik be beraberlik vurgusu ön plana çıktı. Ziyaretin ardından günün anısına toplu olarak fotoğraf çektirildi.