Kırşehirlilerden Altay’a Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Kırşehirlilerden Altay’a hayırlı olsun ziyareti Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ASKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Zülfikar Altay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

 

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar ise birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptığı konuşmasında, “Hizmet noktasında böylesi önemli ve kritik makamlarda hemşerilerini görmenin kıvanç kaynağı olduğunu” ifade etti. Gökçınar, “Zülfikar Bey Ankara’da birçok hizmete imza atmıştır. Bu hizmetler Kırşehirliler olarak bizleri gururlandırmıştır. Bizler Kırşehirliler olarak hem Federasyonumuzla hem Vakfımızla hemşerimiz Altay’ın her zaman yanındayız. ASKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevi Zülfikar Bey’e hayırlı olsun. Başarılı hizmetlerinin devamını dilerim” dedi.

Gerçekleşen hayırlı olsun ziyaretine Kırşehirliler Federasyonu Başkanı Hilmi Gökçınar, Kırşehirliler Federasyonu Genel Sekreteri Hüseyin Ata, Kırşehirliler Federasyonu Başkan Yardımcısı Mahmut Ay,  Kırşehirliler Federasyonu Saymanı Ramazan Erdoğdu, Kırşehirliler Federasyonu Gençlik Kolları Yöneticisi Rukiye Aslan, Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi Derviş Kaplan, Deveci Derneği Başkanı Abdurrahman Kaplan,  İnancı Dernek Başkanı Tuncay Seçkinoğlulları, Kaman Selimağa Dernek Başkanı İlyas Çakır, Akpınar İlçe Derneği Başkanı Önder Volkan, Pekmezciler Dernek Başkanı Hacı Atıcı katıldı.

 

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Zülfikar Altay, “Hemşerilerimin bu ziyareti beni çok mutlu etti. Ankara’ya hizmet etme noktasında bu göreve getirildim. İnşallah alnımızın akıyla Ankara’mıza güzel hizmetler yapacağız. Gücüm yettiğince Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Zülfikar Altay, “Hemşerilerimin bu ziyareti beni çok mutlu etti. Ankara’ya hizmet etme noktasında bu göreve getirildim. İnşallah alnımızın akıyla Ankara’mıza güzel hizmetler yapacağız. Gücüm yettiğince hemşerilerimin her zaman yanındayım. Kırşehir içinde elimizden gelen destekleri her zaman vereceğiz” dedi.