Mamak Kırşehirliler Derneğinden ziyaretler

 

 

Kısa sürede kuruluşunu tamamlayan Mamak Kırşehirliler Derneği Başkan Kani Araz ve yönetim kurulu üyeleri Mamak kaymakamı Ziya Polat’ı Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Emirdoğan’ı AK Parti Mamak İlçe Başkanlığını, CHP ilçe Başkanlığını,MHP ilçe Başkanlığını,İYİ parti ilçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

 

 

ekran-resmi-2020-02-06-17.01.30.png

 

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Mamak Kırşehirliler Derneği Başkan Kani Araz ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden Mamak Kaymakamı Ziya Polat Mamak Kırşehirliler Derneği’nin ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek “Hemşeri dernekleri her zaman birlik ve beraberliğimizi güçlendirmiştir. Kaymakamlığımız olarak yaptığımız çalışma ve projelerde el birliği ile güzel işler yapacağımızdan hiç şüphem yok” dedi. Ziyarette ayrıca Mamak Tapu Müdürü Uğur Sarı’yı ziyaret eden Mamak Kırşehirliler Derneği dernek kuruluş amaçlarını ve yapacakları çalışma ve projeleri anlattılar.

 

ekran-resmi-2020-02-06-17.01.51.png

 

 

MAMAK’TAKİ KIRŞEHİRLİLER TEK ÇATI ALTINDA TOPLADIK

Mamak Kırşehirliler Derneği Başkanı Kani Araz ziyaretlerde yaptığı konuşmada “Amacımız hemşerilerimizi bir çatı altında toplayarak onların iyi ve kötü günlerinde destek olmaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde Mamak’ta yaşayan hemşerilerimizi bir araya getirip güzel çalışmalar yapacağız. Kırşehir kültürünü Mamak’ta yaşatacağız. Mamak Kırşehirliler Derneği bünyesinde yaklaşık 14 köy ve kasaba derneği bulunmaktadır. Bu sayının her geçen gün artacağından hiç şüphem yok” dedi.

 

 

 

ekran-resmi-2020-02-06-17.02.01.png

ekran-resmi-2020-02-06-17.01.41.png