Sayın Ahmet Gündoğdu’dan Federasyonumuza Ziyaret

Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Sayın Ahmet GÜNDOĞDU, Ak Parti Çankaya İlçe Başkanı Ali GÜVEN, Federasyonumuzun eski Gençlik Kolları Başkanı ve Çankaya İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim DİKİLİTAŞ ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri federasyonumuzu ziyaret ettiler. Ziyarete Genel Başkanımız Hilmi GÖKÇINAR ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz hazır bulundu.

Genel Başkanımız Hilmi GÖKÇINAR konukları selamladıktan sonra konuşmasında; “STK’ların göz ardı edilmemesi, gereken değerin verilmesini, sivil toplum örgütlerin siyasal alanda dikkate alınmasını, o zaman daha güçlü siyasal oluşumların olacağını örneklerle dile getirdi. Ülke ve Yerel Yönetimlerde STK’ların değerlendirildiği zaman daima verimli sonuçların alınacağını aksi takdirde STK’larda bölünmelerin olduğunu ve bunda da haklı olduklarını söyledi.”

Sayın Ahmet GÜNDOĞDU’da konukları selamladıktan sonra konuşmasında; “ Kendisinin de sivil toplum örgütlerinden geldiğini bu örgütlerin önemini bildiğini siyasal iktidarların STK’lara destek olmalarını bu konuda çalışmalar yapıldığını, ülke yönetiminde STK’ların yer alması halinde daha güçlü iktidarların olacağını söyledi. Burada olmaktan mutlu olduklarını, bu tip istişarelerin daima yapılması gerektiğini dile getrdi.”

Kırşehirli Dernekler Federasyonu olarak bizleri onurlandıran Milletvekilimiz Sayın Ahmet GÜNDOĞDU’ya ve Ak Parti İlçe Yönetimine teşekkür ederiz.