Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN’ a Makamında Hayırlı Olsun Ziyareti

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı temsilcilerini adına konuşan Federasyon Başkanımız Hilmi Gökçınar, “Kırşehirli hemşehrilerinin almış oldukları bu büyük görevden dolayı duydukları memnuniyeti” ifade etti.

Gerçekleştirilen ziyarete AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz, Çiçekdağ Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu, Akçekent Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Hilmi Gökçınar,Federasyonumuz Genel Başkan yardımcısı Yiğit Akü sahibi Mahmut Yiğit ,Kırşehirliler Vakfı Genel Sekreteri Ali Çetin, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Hüseyin Kayapınar, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Sekreterimiz Hüseyin Ata, Sincan Kırşehirliler Onursal Başkanı Yüksel Toklucu, AK Parti belediye meclis üyesi Özgür Elver, AK Parti belediye meclis üyesi Ruşen Menekşe, MHP belediye meclis üyesi Nahide Demiryürek, Federasyon ve vakıf yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kırşehirli Dernekler Federasyonu ve Kırşehirliler Vakfı 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası yeniden Sincan Belediye Başkanı seçilen Murat Ercan’a makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler. Kırşehirli hemşehrilerinin almış oldukları bu büyük görevlerden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden Gökçınar, “Bizler federasyonumuz ve vakfımız olarak Kırşehirli hemşehrilerimizin bürokrasilerde almış olduğu görevden gurur duyuyoruz. Kırşehir en şanslı dönemini yaşıyor. Gerek Kırşehir’de gerekse burada çok başarılı isimlerimiz var. Bunlardan birisi de tabii ki sizsiniz. Seçim çalışmalarınız boyunca çok güzel çalışmalarınız oldu. Projelerinizi biliyoruz. Eminiz ki Sincan’ı daha da metropol bir hale getireceksiniz.  Bu dönemde federasyonumuz ve vakfımız olarak her zaman sizin yanınızdayız. Rabbim başarılarını daim eylesin” şeklinde konuştu.